herbas
KAUNO MOTIEJAUS VALANČIAUS MOKYKLA-DARŽELIS

KAUNO MOTIEJAUS VALANČIAUS

MOKYKLA-DARŽELIS


Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo nuo gegužės 18 d.

Nuotrauka
image

GERBIAMI  UGDYTINIŲ TĖVELIAI,

Šis laikotarpis, tai didelių iššūkių metas mums visiems. Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020 05 18. Įvykdžius apklausą, matome, kad tikrai nemažas vaikų skaičius turėtų ateiti, todėl informuojame Jus, kad tam tikra tvarka įsigalios kitaip nei įprastame režime:

Įstaiga nuo 2020 05 18 karantino metu dirbs nuo 7:30 iki 18:00 val.

NEREKOMENDUOJAMA VESTI:

Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020 03 23 įsakyme Nr. V-483 numatytame apraše;

Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

NEPRIIMSIME:

Vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys).

VYKDANT VAIKŲ PRIĖMIMĄ BUS LAIKOMĄSI TOKIOS TVARKOS:

  • Vaikus lydintys asmenys turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.
  • Priešmokyklinukų priėmimas bus vykdomas per pagrindines įstaigos duris, ikimokyklinukų- per vidiniame kiemelyje esantį įėjimą. Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintis apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukeltų didelio streso. Darbuotojas dėvės apsaugos priemones ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą.
  • Įstaigos darbuotojams  bus atliekama  ta pati procedūra. Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugių atstumų.
  • Atidaromos ne visos grupės dėl darbuotojų, galinčių dirbti karantino metu, pasikeitimų, todėl prie durų Jūs būsite nukreipti į Jums priskirtą grupę. Informuojame, kad galimai pedagogai ir padėjėjos bus kitos nei buvo iki karantino. Apie neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, taip pat labai prašysiu informuoti direktoriaus pavaduotoją ugdymui el. paštu ambrozester@gmail.com arba telefonu 861551477.
  • Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.
  • Prie visų įstaigos įėjimų bus padėtos dezinfekcinės priemonės, jos prieinamos visiems įeinantiems į įstaigą. Prašome jomis naudotis.
  • Vaikai į lauką bus vedami atskiromis grupėmis jiems priskirtu laiku. Kiekvienai grupei, kad apsaugoti nuo bendrojo kontakto su kitais vaikais, priskirti atskiri išėjimai. Jie dezinfekuojami bus kas 2 val.

GRUPIŲ VEIKIMAS:

Lopšelio grupės „Katinėliai“ vaikai priskiriami į:

„Tigriukų“ grupę grupę;

Visi priešmokyklinukai eina į savo grupę.

Labai tikimės susitarimų ir kad padėsite mums apsaugoti ir vaikus, ir vieniems kitus. Pasikeitimų gali būti kasdien dėl esamos situacijos, bet padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte.

Direktorė Dalia Šandrikienė

Įsakymas

Sprendimas